live

Relácie


Bezbúdovci 

Relácia Bezbúdovci je zameraná na pomoc všetkým útulkom u nás. Relácia Bezbúdovci je mesačníkom a je vysielaná nepretržite od septembra 2006. Napomáha pri získavaní vecí, ktoré slúžia ako pre psíkov a aj ako materiál na zateplenie búd, taktiež pri získavaní potravy, liekov a hračiek.

 

Dobré rady starej mamy

Už naše staré mamy vedeli ako na to. Pri rôznych telesných ťažkostiach, ale aj ako prevencia, sú vhodné recepty z kníh plných múdrostí. My sme do nich nazreli a prinášame vám ich v relácii DObré rady starej mamy.

 

Gréckokatolícky magazín

Gréckokatolícky magazín je novým masmediálnym projektom Gréckokatolíckej cirkvi na Slovensku. Vo svojom obsahu chce priblížiť život a aktuálne dianie v Gréckokatolíckej cirkvi. Jeho zámerom je tiež informovať širokú verejnosť o činnosti spoločenstiev a organizácií v jednotlivých eparchiách. Zároveň chce vhodným spôsobom prezentovať zaujímavé profily osobností cirkevného života.

 

Inside Európsky parlament

Relácia o Európskom parlamente a dopade ich rozhodnutí na našich občanov. Pozrite si, čo sa v Európskom parlamente deje, aké sú postrehy a aktivity našich europoslancov, aké sú aktuálne témy, ako sa k nim postavili. V relácii, okrem našichzástupcov, zakaždým vystúpia aj dvaja študenti, ktorí sa okrem parlamentu zaujímali aj o našich poslancov. Aj ich otázky vedia byť neraz nepríjemné a trefné.

 

Romani deka

Rómske hity, ale aj novinky zo sveta rómskej hudby. Hitparáda umelcov a skupín, ktorí ukazujú, že Rómovia majú zmysel pre hudbu a rytmus.

 

Kormidlo

Hudobná relácia o známych i menej známych slovenských kapelách. Pozrite sa na hudbonú scénu inak. Hity nie sú len tie, ktoré denne počúvame z rádií. Kormidlo sa zatočí aj tam, kde sa iní nedostanú.

 

Pome do kina

Relácia o filmoch a novinkách v našich kinách. Nechajte sa inšpirovať a prezrite si to, čo aktuálne hýbe svetom strieborného plátna.

 

Po stopách zdravia

Odpovede môžete nájsť v dokumentoch o alternatívnej medicíne, ktoré pre Vás pripravujeme v relácii Po stopách zdravia. Nie vždy sa, totiž, musíme nechať "pchať" tabletkami. Existujú aj iné postupy.

 

Saleziánsky magazín

Reláciu pripravuje saleziánsky mediálny tím v spolupráci s mladými dobrovoľníkmi zo saleziánskych stredísk. Mladí redaktori a kameramani zo saleziánskych stredísk prinášajú spravodajstvo zo života saleziánskej rodiny na Slovensku aj vo svete.

 

FIT kuchyňa

Diétovať nemusí byť utrpenie. Aj zdravé jedlá, ktoré nerobia faldy na bruchu, môžu byť chutné. To vie každý, kto si zapne FIT kuchyňu. Relácia s profesionálnymi športovcami, ktorí prezrádzajú tajomstvá zo svojej kuchyne.

 

Zdravo

Na naše zdravie vplýva veľa vecí a mnoho iných mu pomáha. V relácii Zdravo sa rozprávame s odborníkmi a navštevujeme miesta, ktoré majú spoločného menovateľa - zdravie a zdravý životný štýl.